Co jest fundamentem twojego szczęścia? - MamySie.pl
1217
post-template-default,single,single-post,postid-1217,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Co jest fundamentem twojego szczęścia?

Szczęście trzeba łapać w drobiazgach. Na pozór tam, gdzie go nie ma. Po szczegółach jednak można dojść do rzeczy ważnych. Do fundamentu – który albo się zaczyna wznosić, albo stoi już dawno, tylko zapomniany i opuszczony.

Wyzwanie blogowe, w którym obecnie biorę udział zawiera element: pokaż swoje zdjęcie i to w tematyce: szczęście. Nie jestem fotografem. Lubię robić zdjęcia, ale nie znam nawet wszystkich opcji swojego aparatu, robię zdjęcia amatorsko, do swoich albumów. Czuję, że blogowanie przymusi mnie do rozwoju w tym kierunku. Nie mam w zwyczaju pokazywania na blogu zdjęć moich mężczyzn czy znajomych (przyznam nieskromnie, że te zdjęcia są najpiękniejsze), dlatego wybrałam fotografie ulotnych chwil złapane w kadr w czasie podróży. Drobiazgi.

logo_DSC5362blogo_DSC0461

„Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśliwym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru.

Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?”

Phil Bosmans

logo_DSC0982blogo_DSC0835blogo_DSC1169b

„Jak szczęśli­wie żyli­by niektórzy, gdy­by o spra­wy in­nych ludzi tak sa­mo mało troszczy­li się, jak o swo­je własne.”

Oscar Wilde

logo_DSC1153b

Od drobiazgów do mojego fundamentu. Tu zakończymy.

logo_DSC1122b

Co jest Twoim fundamentem szczęścia?


Wpis #3 powstał w ramach wyzwania blogowego Uli Phelep (blog Sen Mai).

Poprzednie wpisy w ramach wyzwania:

#1 „Po jedenaste: Nie będziesz mieć teściów idealnych”

#2 „Być sobą, nie innymi”

Wyzwanie-blogowe_baner_250

Marlena Bessman-Paliwoda
marlena.bessman@gmail.com

Jeśli podoba Ci się tekst, podziel się nim ze znajomymi. Dla mnie to jak zapłata za moją pracę :) Dziękuję!

Follow