Kalendarz adwentowy dla par. Pobierz za darmo i cieszcie się sobą w Adwencie
16053
post-template-default,single,single-post,postid-16053,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Kalendarz adwentowy dla par 2018

Jesteście gotowi na wspólny adwent?

Serdecznie dziękuję Ci za zainteresowanie moim pomysłem kalendarza adwentowego dla małżonków. To ostatni rok kalendarza adwentowego w tej formie. Za rok pojawi się on zupełnie nowy – już nie mogę się doczekać!

Na pomysł kalendarza wpadłam w 2016 roku. Teraz znalazł już swoich naśladowców, jednak i tak kalendarz adwentowy dla małżonków to jeden z głównych projektów rozpoznawczych marki MamySie.pl – kiedy tylko ogłosiłam kalendarz dla małżonków, który w adwencie miał ich zbliżyć do siebie, na moją malutką stronę www.MamySie.pl mającą ok. 4 000 stałych Czytelników, nagle zapukało 17 000 osób. Może już wtedy się poznaliśmy?

Marlena Bessman-Paliwoda | MamySie.pl

Co u mnie?

1 | Obecnie piszę książkę o duchowości mamy. Jeśli jesteś zainteresowana tematyką duchowości mamy, zapraszam Cię na Facebooka i Instagram @duchowoscmamy – to miejsce dla mam, które pragną być bliżej Boga. Poznasz tam wszystkie wiadomości nt. książki, ale także konkretne treści w postaci transmisji LIVE. Pierwsze internetowe spotkanie już za nami! Mało tego – piszę i piszę, by zdążyć przed porodem. Jestem już mamą trójki! <3 INSTAGRAM | FACEBOOK

2 | MAŁŻEŃSTWO, PRZEKAZYWANIE WIARY DZIECIOM, MACIERZYŃSTWO: Najwięcej moich tekstów znajdziesz na portalu Aleteia: TUTAJ

3 | PRZYSZŁOŚĆ: Nie wiem w jakiej formie działać będzie MamySie.pl i cały projekt „Małżeństwo – mamy się dobrze”. Wiem to, że chcę wrócić do pisania newslettera, czyli „Listów miłosnych” raz na tydzień. Jeśli chcesz być na bieżąco, to zapraszam Cię TUTAJ.

Kalendarz adwentowy dla par

Pobierz tegoroczny kalendarz adwentowy „Adwent wdzięczności” dla par klikając w poniższy baner:

UWAGA! Klikając w dany link automatycznie pobierasz plik na swój komputer, więc szukaj pliku w folderze POBRANE lub zdecyduj gdzie go zapisać [wedle Twoich ustawień].

Kibicuję Wam bardzo! Będzie mi miło, jeśli wyślesz mi zdjęcie swojego kalendarza adwentowego :), wstawiając go w mediach społecznościowych oznaczysz mnie (na FB i IG @mamysiedobrze, #mamysiedobrze).

Po inspiracje kalendarzowe zapraszam do specjalnej grupy tego wyzwania na FB: TUTAJ Czekamy tam także na Twoje zdjęcia kalendarza.

Jak zrobić kalendarz manualnie?

Tutaj odsyłam Cię do  mojego poprzedniego artykułu o moim kalendarzu. Swój tegoroczny pokażę w mediach społecznościowych w sobotę 🙂

***

Pliki udostępniam bez zapisu, za darmo z nadzieją, że wielu z Was pomogą w przeżyciu Adwentu tak, abyście w czasie, kiedy Jezus się narodzi, mogli przytulić się do siebie jeszcze bardziej, z głębokim spojrzeniem w oczy i radością z tego, ze jesteście razem. Mam jednak prośbę – proszę o niekopiowanie kalendarza. Można go drukować tylko na własne potrzeby.

© Kalendarz adwentowy dla par by MamySie.pl

Marlena Bessman-Paliwoda
marlena.bessman@gmail.com

Jeśli podoba Ci się tekst, podziel się nim ze znajomymi. Dla mnie to jak zapłata za moją pracę :) Dziękuję!

Follow