O Marlenie, co marzy, że każde małżeństwo będzie miało się dobrze
14909
page-template-default,page,page-id-14909,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

O MNIE

Nie znam jednej recepty na szczęśliwe małżeństwo – byłabym wówczas obłędnie bogata.

Wierzę jednak, że każde małżeństwo ma niepowtarzalną drogę do szczęścia.

Jej odkrycie możliwe jest dzięki twórczości w codzienności.

Na tym właśnie opiera się mój projekt, do którego Cię serdecznie zapraszam.

IDEA

Cześć! Jestem Marlena i jestem autorką projektu „Małżeństwo – mamy się dobrze”. Na samym początku musisz wiedzieć jedno – nie jestem „ekspertem” od małżeństwa. W ramach mojej pracy pokazuję, że ekspertami od Twojego małżeństwa jesteście Wy – Ty i Twoja ukochana osoba. Moja rola jest taka: daję narzędzia, motywację i łączę inspirujące się wzajemnie małżeństwa – reszta zależy od Was.

Wymagamy od siebie kreatywności i ogromnych pokładów twórczości w pracy czy na uczelni. Kiedy jednak zamykamy drzwi swoich domów, dajemy się zmęczeniu i wymówkom. Zachęcam Cię to bycia twórczym w każdej sferze swojego życia – także, a nawet szczególnie, w małżeństwie. Jeśli szukasz inspiracji, podpowiedzi, motywacji do uporządkowania swojej małżeńskiej relacji, jesteś w dobrym miejscu.

KIM JESTEM?

Nazywam się Marlena Bessman-Paliwoda. Jestem żoną i mamą trójką dzieci. Mieszkam w Ełku na Mazurach, choć marzymy o domu na wsi. Pracuję jako dziennikarka dla portalu Aleteia.pl. Razem z mężem jesteśmy administratorami wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca”, doradcami rodzinnymi oraz nauczycielami NPR metodą Roetzera.

Obecnie piszę książkę o duchowości mamy.

„Marlena! Mam nadzieję, że małżeństwa będą napływały „drzwiami i oknami” do Twojego projektu.

Robisz naprawdę kawał świetnej roboty,

która w dzisiejszym świecie jest bardzo potrzebna!”

Ania Zemełka – dziennikarka „Może Coś Więcej”

Małżeństwo to przystań.